• Naturalna pielęgnacja brody

  • Naturalna pielęgnacja brody

  • Naturalna pielęgnacja brody

  • Aby to było takie proste

  • Naturalna pielęgnacja brody

  • Aby to było takie proste

  • Aby to było takie proste

  • Naturalna pielęgnacja brody

  • Aby to było takie proste

  • Aby to było takie proste

FAQ

„Broda dodaje mężczyźnie dojrzałości i powagi.
Mężczyzna, tracący swoją dominującą pozycję może też próbować za pomocą brody odzyskać ją, przynajmniej symbolicznie"

(profesor Uniwersytetu Gdańskiego, socjolog Michał Kaczmarczyk).


Obserwując ulice, rzeczywiście ilość mężczyzn z brodami jest  imponująca. To na pewno w tej chwili niekwestionowany trend w męskiej modzie.

Ale, aby broda wyglądała nieskazitelnie należy o nią dbać. Dlatego pojawiły się specjalistyczne Barber Shopy, oferujące usługi strzyżenia, modelowania, a ponadto zaopatrujące brodaczy w kosmetyki do pielęgnacji brody. Są one dostępne w bardzo ograniczonej liczbie miejsc i są stosunkowo drogie.

Z analizy sytuacji  oraz przede wszystkim z rozmów z brodaczami powstał projekt „Roomcays”  

Jest on skierowany do wszystkich brodaczy, którzy chcą dbać o swoją brodę, bez koniczności udawania się do specjalistycznego salonu, czy czynienia innych wysiłków, aby stać się posiadaczami balsamu czy innego kosmetyku. Aby  każdy brodacz kupując podstawowe kosmetyki jak dezodorant czy krem do rąk miał możliwość  znalezienia na półce sklepowej również kosmetyku do pielęgnacji brody.

Aby to było takie proste!


Naturalna pielęgnacja zarostu i skóry.
Seria kosmetyków oparta na naturalnych surowcach i olejkach roślinnych z przewagą olejku  arganowego i masła Shea.

Kosmetyki nie zawierają  parabenów,  konserwantów,  ani żadnych środków barwiących. Kolor preparatu związany jest z barwą naturalną użytych surowców.


Serię kosmetyków rozpoczynają  dwa podstawowe preparaty :

Nawilżający  balsam do brody i wąsów
polecany zwłaszcza w początkowym okresie zapuszczania zarostu, łagodzi swędzenie i zapobiega wysuszaniu skóry.

Odżywczy olejek do brody
polecany do pielęgnacji już dłuższego zarostu, nadaje włosom  miękkość i jedwabisty, naturalny połysk. Zapobiega matowieniu i kruchości włosów.

 
BLOG

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.roomcays.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.