Brzytwa ze stali damasceńskiej

brzytwa_arbuz_02.png
Cena 299,99 zł 299.99
ilość szt.

towar niedostępny

Cena jednostkowa 329,99 zł za 1 szt
Dostępność w ciągu 24 h
Polski produkt
Gwarancja jakości
Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa od 100 zł

Tradycyjna brzytwa z najwyższej jakości stali damasceńskiej. Pozwala idealnie uformować zarost. Stylowy i piękny gadżet dla mężczyzny.

Wykonana jest ręcznie.

  • Ostrze z bardzo trwałej, twardej a jednocześnie elastycznej stali damasceńskiej, która pod względem ostrości i wytrzymałości nie ma sobie równych. Tak niezwykłe parametry otrzymuje się, skuwając ze sobą kilka warstw stali nisko- lub wysokowęglowej. Rozmiar ostrza 23/24 mm.
  • Rączka wykonana jest z drewna, stali oraz wielbłądziej kości. Staranne wyprofilowanie gwarantuje wygodne trzymanie.

Cena jednostkowa: 329,99 zł/ 1 szt

 

 

Kod produktu: 3CFC-247A8
Płatności, wysyłka, gwarancja, zwrotY

W przypadku zwrotu:

Zamawiający ma prawo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży w ciągu 14 dni od otrzymania zamówionego towaru bez podania przyczyny.

W celu wykonania zwrotu należy poinformować sklep o zwrocie na adres e-mail: kontakt@coloris.sklep.pl , podając numer konta do zwrotu i odesłać zamówienie lub jego część na adres:

 

Coloris sp. z o.o.

Mościska, ul. Estrady 11A

05-080 Izabelin

 

Zwrot dokonywany jest w ciągu 14 dni poprzez system Przelewy24 lub przelewem na konto (w zależności od wybranej podczas zamówienia formy płatności). Zwrot obejmuje cenę zwracanych produktów oraz koszt dostawy.

 

 

W przypadku reklamacji:

Zamawiający ma prawo złożyć reklamację, kontaktując się ze Sprzedającym pod adresem e-mail: kontakt@coloris.sklep.pl lub w inny dogodny sposób (telefonicznie, poprzez wiadomość na portalu Facebook lub Instagram). Sprzedający może poprosić o dokumentację fotograficzną lub dodatkowe informacje o wadliwym produkcie.

Reklamacja jest rozpatrywana w terminie 14-dni. W przypadku jej uznania, Klient otrzymuje nowy produkt wolny od wad na koszt Sprzedającego.

Polecamy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl